بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس

دکتر عرفانه سلیمی
آنچه در این مقاله می خوانید

همانطور که می دانید جراحی زیبایی واژن یکی از جراحی های پر طرفدار و زیاد در بین خانم ها در سراسر دنیا از جمله کشورمان ایران می باشد، چرا که خانم ها  علاوه بر اهمیت دادن بر ظواهری که قابل دید همگان می باشد تمایل زیادی به زیباسازی ناحیه تناسلی خود پیدا کرده اند.

اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم جراحی زیبایی واژینال با هدف لابیاپلاستی، درمان شلی و افتادگی و گشادی واژن، روشن سازی پوست ناحیه ژنیتال، درمان انواع بیماری های زنان،درمان زگیل تناسلی، بارداری و زایمان و همچنین برطرف کردن بی اختیاری های ادراری انجام می شود.

باید این نکته را نیز مد نظر داشت که برخلاف تصور نا آگاهانه بعضی افراد که گمان می برند جراحی زیبایی زنان موجب کم شدن میل جنسی می شود باید گفت که نه تنها تاثیر منفی بر روی میل جنسی افراد نخواهد گذاشت بلکه باعث افزایش تمایل جنسی زوجین نیز می شود.

معرفی بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس

نتیجه جراحی زیبایی زنان بیش از هر چیزی به توانایی و تجربه جراح زیبایی زنان بستگی دارد. شما باید بدانید که چگونه بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس را پیدا و انتخاب کنید تا از بروز عوارض جراحی به دور باشید.

دکتر عرفانه سلیمی یکی از مجرب ترین پزشکان در حوزه بیماری های زنان، زایمان می باشد . ایشان پس از گذراندن دوره تخصصی زنان و زایمان، در زمینه نازایی و زیبایی فوق تخصص گرفته است.

 

دکتر عرفانه سلیمی

دکتر عرفانه سلیمی، جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی – جراح زیبایی ناحیه ژنیتال

آدرس مطب: تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، خیابان رحمانی ۱۸۸ شرقی، ساختمان ۱۰۷ طبقه دوم
ساعت های حضور در مطب: روزهای زوج ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰ | یکشنبه ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰

 

چطور بهترین جراح زیبایی زنان را انتخاب کنیم؟

اگر شما هم متقاضی جراحی زیبایی واژن هستید و مطمئن نیستید که از بین گزینه های مختلف کدام جراح زیبایی را انتخاب کنید، توجه به ویژگی های زیر می تواند به شما در انتخاب درست کمک کند.

 • بررسی دستگاه هایی که پزشک در حین عمل استفاده می کند: بدون ابزار مناسب، هر چقدر هم که پزشک شما ماهر باشد، نمی تواند بهترین کار را برای جراحی زیبایی همسرتان انجام دهد. استفاده از لیزرهای پیشرفته در عمل توسط جراح زیبایی ضمن اینکه به شما امکان می دهد بهترین نتیجه ممکن را از عمل خود بگیرید، عوارض بعد از عمل را نیز به حداقل می رساند.
 • تعهد به نتایج عمل: جراحی زیبایی واژن مانند سایر جراحی ها نتیجه صد درصدی ندارد و در حین عمل شاید عوامل پیش بینی نشده ای نیز بروز کند که بر نتیجه نهایی عمل و زیبایی آن تأثیر منفی بگذارد. یک جراح زیبایی خوب ضمن تعهد به شغل خود، متعهد است که در صورت بروز مشکل در حین عمل و عدم تمایل بیمار به نتایج بیمار، در اسرع وقت عیوب را برطرف کند.
 • سطح تجربه و مهارت جراح زیبایی : نتیجه نهایی جراحی زیبایی شما تا حد زیادی به تجربه و مهارت بهترین جراح زیبایی زنان در ایران شما بستگی دارد. بهترین جراح زیبایی زن جراح زیبایی است که درصد موفقیت بالایی دارد و با دیدن عکس های قبل و بعد از بیمارانش می توانید متوجه شوید. در طول مشاوره قبل از عمل، از پزشک خود برای نمونه عکس های بیماران قبلی خود بخواهید.
 • استفاده از نظرات و تجربیات سایر مراجعین: شما به راحتی می توانید با مراجعه به مطب جراح زیبایی مورد نظر خود سوالات ذهنی خود را از سایر بیمارانی که به مطب مراجعه کرده اند بپرسید. نگاه کردن به دلایل انتخاب دیگران به شما در تصمیم گیری کمک می کند. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.
 • هزینه های عمل: ه طور قطع و یقین، یکی از فاکتورهای مهمی که می تواند در تصمیم گیری شما نقش داشته باشد، هزینه های مالی عمل جراحی است. هزینه های هر عمل جراحی زیبایی، با توجه به مشکل فرد و کارهایی که باید انجام شود، متفاوت است. قبل از انجام هرگونه عملی، با جراح زیبایی زنان خود در مورد کلیه هزینه های جراحی، کلینیک و غیره مشورت نمایید.
 • از تجربیات دیگران استفاده کنید: شما ممکن است در محیط های مختلفی مانند باشگاه، آرایشگاه، استخر و … قرار بگیرید که با خانم های زیادی در ارتباط باشید. ممکن است دوستان شما تحت یکی از این جراحی ها و روش های زیبایی قرا گرفته باشد. شما می توانید از تجربیات آن ها استفاده کنید و در مورد جراحشان سوال کنید.

 

مهم ترین جراحی های زیبایی زنان

واژینوپلاستی: از جمله جراحی هایی است که با هدف تنگ کردن واژن و بهبود وضعیت ظاهری واژن انجام می شود. مهم ترین هدفی که در طی جراحی واژینوپلاستی دنبال می شود تنگ کردن واژن است. به همین دلیل برخلاف جراحی پرینورافی در طی جراحی واژینوپلاستی دیواره های داخلی و عمقی تر واژن به هم نزدیک خواهند شد.

در واژینوپلاستی ابتدا با داروهای بی حسی ناحیه واژن را بی حس می کنند. سپس دیواره ها بر طبق تکنیک های خاصی به هم نزدیک می شوند. برای ثابت کردن دیواره ها از نخ های بخیه جذبی استفاده می کنند. در نهایت با این اقدامات دهانه واژن تنگ تر می شود و گشادی و شلی واژن نیز برطرف می گردد.

 

لابیاپلاستی: در لابیاپلاستی عمده توجه جراح بدین مساله است که مشکلات ناحیه لابیاها برطرف شود و جراحی در بخش لابیاها متمرکز است. ابیاپلاستی عمل جراحی است که برای کاهش اندازه ناحیه لابیامینور در واژن می باشد. این ناحیه در لابیای ماژور و در طرف دیگر دهانه واژن قرار دارد.

زایمان کاهش وزن شدید، افزایش سن و عوامل ژنتیکی می تواند منجر به بزرگشدن، کشیدگی، عدم تقارن، تیرگی یا ترکیبی از تمام این موارد در ناحیه لابیای مینور شود. این پدیده می تواند منجر به ناراحتی های فیزیکی در طول آمیزش جنسی، تمرین ورزشی یا پوشیدن انواع خاصی از لباس ها شود و همچنین به دلیل ایجاد یک ظاهر نامطلوب حس ناخوشایندی برای فرد ایجاد می کند.

پرینورافی: این عمل یکی از گزینه های اصلی اصلاح واژن در صورت شل شدن دیواره های آن می باشد. به طور معمول به دنبال زایمان طبیعی، عضلات دیواره واژن در اثر زایمان شل می شوند که برای اصلاح آن و تنگ کردن مجرای واژن استفاده می شود.

دکتر عرفانه سلیمی با استفاده از روش های نوین این عمل را برای شما به بهترین صورت ممکن انجام خواهد داد:

 • دستگاه پلاسما
 • دستگاه RF
 • لیزرمونالیزا​

تمامی این جراحی ها تحت بی حسی موضعی انجام می شود و با ابزار هایی همچون لیزر قابل انجام است.

 

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس

بهترین جراح زیبایی زنان باید دارای ویژگی های زیر باشد تا شما بدون سردرگمی و نگرانی عمل زیبایی خودتان را در پیش وی انجام دهید.

 • دارا بودن تخصص و دانش علمی بالا در باره هر یک از اندام های بدن که قرار است بر روی آنها عمل زیبایی انجام دهد.
 • داشتن تجربه زیاد درباره عمل های زیبایی
 • داشتن تبحر و مهارت زیاد
 • رضایت بیماران سابق از عمل جراحی زیبایی خود
 • داشتن دقت زیاد و معاینه دقیق بیمار
 • مسلط بودن به آخرین تکنولوژی های جراحی روز دنیا و روش های جراحی به روز
 • آشنایی کامل به ساختار اندام های تحت عمل و مشکلات و بیماری های مربوط با آنها
 • داشتن عمل های زیبایی موفقیت آمیز زیاد در پرونده کاری خود
 • داشتن صبر و حوصله زیاد در هنگام معالجه و جراحی بیمار
 • توضیح دادن کامل مراقبت های قبل و پس از عمل به بیمار

 

سخن پایانی

انتخاب یک جراح زیبایی زنان خوب در نتیجه جراحی موثر است. افرادی بوده اند که که به خاطر پرداخت هزینه کمتر خود را به جراحان کار نا بلد سپردند و پس از جراحی بسیار پشیمان شدند. حتما ویژگی های جراح خود را بررسی کنید و با اطمینان خاطر برای جراحی زیبایی زنان اقدام کنید. شما می توانید برای مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس و شرق تهران به دکتر عرفانه سلیمی مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *