بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهرانپارس

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهرانپارس
آنچه در این مقاله می خوانید

بسیاری از ساکنین عزیز شرق تهران به دنبال بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهرانپارس می باشند. دکتر لابیاپلاستی از جمله متخصصینی است که باید ظرافت بسیار بالایی در کار خود داشته باشد؛ به این دلیل که با ظاهر واژن روبرو است قصد دارد تا به زیبا سازی هرچه بهتر آن کمک کند.

امروزه لابیای بزرگ یا نامتقارن روی اعتماد به نفس بانوان تأثیر منفی بسیار زیادی می‌گذارد و به همین دلیل، متخصصینی که در این حوزه فعالیت دارند، با دقت و مهارت بالا، قصد در متقارن سازی و کوچک کردن لابیاها دارند تا بانوان بتوانند به راحتی لباس مورد علاقه خود را بپوشند، به درستی ورزش کنند و به سادگی رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنند.

 

 

آناتومی و وظایف لابیاها

لابیای مینور و لابیای ماژور در قسمت دستگاه تناسلی خارجی بانوان قرار گرفته‌اند. معمولاً بانوان با شکل‌های مختلف لابیا روبرو می‌شوند و چنانچه لابیای مینور بزرگ باشد، قطعاً فرد را با عفونت و درد در حین رابطه جنسی مواجه خواهد کرد.

لابیای ماژور یک حالت پوششی دارد که می‌تواند لابیای مینور را بپوشاند. در برخی از شرایط لابیای ماژور باید کوچک یا بزرگ‌تر باشد. این ۲ لایه پوستی برای محافظت از دهانه واژن، کلیتوریس و… به وجود آمده‌اند. رنگ، اندازه و ضخامت لابیا ها در بانوان کاملاً متفاوت است.

لابیاها می‌توانند نازک، تیره، ضخیم یا کوچک باشند. در مورد فرم لابیاها هم فرم‌های هلالی و مثلثی وجود دارند. برخی از لابیاها از زیر کلیتوریس شروع شوند و تا قسمت بالایی کلیتوریس ادامه داشته باشند. شما لابیاهای ماژور را می‌توانید ۲ بالشتک در نظر بگیرید، این ۲ بالشتک مابین لابیاهای مینور و کشاله ران قرار می‌گیرند.

می‌توان گفت لابیاهای ماژور اثر محافظتی دارند. به‌گونه‌ای که از ورود میکروب به واژن جلوگیری کرده و وظایف این‌چنینی دیگر را بر عهده گرفته است. حال اگر لابیاها در حد و اندازه استاندارد نباشند، قطعاً شما را ترغیب می‌کنند تا به دکتر لابیاپلاستی مراجعه کنید.

 

دکتر عرفانه سلیمی

دکتر عرفانه سلیمی، جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی – جراح زیبایی ناحیه ژنیتال

آدرس مطب: تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، خیابان رحمانی ۱۸۸ شرقی، ساختمان ۱۰۷ طبقه دوم
ساعت های حضور در مطب: روزهای زوج ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰ | یکشنبه ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰

 

عمل لابیاپلاستی چیست؟

عمل لابیاپلاستی یکی از عمل‌های زیبایی زنان به شمار می‌آید. همان‌طور که میدانید اندام جنسی بانوان از قسمت‌های مختلفی تشکیل‌شده است که لابیا یکی از قسمت‌های بسیار مهم به شمار می‌آید. زمانی که لابیاها بزرگ، بدرنگ و بد شکل باشند، معمولاً بانوان به عمل لابیاپلاستی روی می‌آورند.

این عمل یکی از عمل‌های راحت و ساده‌ای است که متخصص لابیاپلاستی ضمن برداشتن پوسته‌های اضافی اطراف واژن، به زیباسازی آن کمک می‌کند. متخصص باید لابیای مینوری که بزرگ شده است را متقارن کند و به برداشتن چین و چروک‌های آن بپردازد. در کنار انجام این عمل زیبایی، اگر مایل باشید متخصص می‌تواند به برداشتن پوسته‌های اضافه کلاهک کلیتوریس هم بپردازد.

مزایای عمل لابیاپلاستی در تهرانپارس

متخصص لابیاپلاستی در تهرانپارس، به این دلیل که با ظرافت و مهارت بالایی این عمل زیبایی را انجام می‌دهد، شما را مزیت‌های قابل قبولی هم آشنا می‌کند. زمانی که لابیاها متقارن باشند، قطعاً عمل جنسی بسیار لذت‌بخشی را تجربه خواهید کرد. به هر حال، رابطه جنسی موفق و درست روی کیفیت سبک زندگی بی‌تأثیر نیست.

شما به راحتی قادر خواهید بود به فعالیت‌های روزمره و روزانه خود بپردازید. به آسانی انواع لباس‌هایی که علاقه دارید، بپوشید و لذت ببرید؛ چراکه دیگر برجسته بودن لابیاها شما را معذب نمی‌کنند. با انجام این عمل دیگر با چین و چروک‌های دستگاه تناسلی خود خداحافظی کنید.

 

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهرانپارس کیست؟

&nbsp

بهترین متخصص لابیاپلاستی در منطقه تهرانپارس قطعاً دکتر عرفانه سلیمی است. وی در حوزه بیماری‌های زنان و زایمان سالیان طولانی در حال فعالیت است و یکی از مجرب‌ترین‌ها در این زمینه به حساب می‌آید. به هر حال عمل لابیاپلاستی از جمله عمل‌های زیبایی زنان است که باید توسط فردی کارآزموده انجام پذیرد. برای دریافت نوبت کلیک کنید، چنانچه با سؤال و ابهام خاصی در این زمینه روبرو شده‌اید، مشاورین ما پاسخگوی سؤالات شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *