هزینه عمل تنگ کردن واژن در تهران

هزینه عمل تنگ کردن واژن در تهران
آنچه در این مقاله می خوانید

تنگ کردن واژن با لیزر امروزه با هزینه مقرون به صرفه‌ای که دارد بسیار مورد توجه بانوان قرار گرفته است. البته تنها به خاطر هزینه نمی‌توان گفت لیزر روش ایده آلی است؛ چراکه مزایای دیگری همچون خطر کمتر در ایجاد خونریزی و عفونت را هم باید در نظر گرفت.

متأسفانه به خاطر دلایلی که باعث گشاد شدن واژن می‌شوند، امروزه بانوان به دنبال روشی مطمئن همچون لیزر هستند تا بتوانند کیفیت رابطه زناشویی خود را حفظ کرده و اعتماد به نفس بالاتری به دست آورند.

چرا واژن گشاد می شود؟

قبل از اینکه در مورد هزینه و قیمت تنگ کردن واژن با لیزر صحبت کنیم، بهتر است در مورد دلایل گشاد شدن واژن اطلاعاتی را ارائه دهیم. توجه داشته باشید که اولین و مهم‌ترین دلیل گشاد شدن واژن مربوط به افزایش سن است. هرچقدر سن بالاتر می‌رود، معمولاً واژن افتاده و شل می‌شود و البته در شرایطی هم شاید مسائل ارثی و ژنتیکی دخیل باشند.

متأسفانه زایمان طبیعی هم یکی دیگر از دلایل اصلی گشاد شدن واژن به شمار می‌آید. در این بین، زایمان چند قلویی و پارگی قسمت پرینه هنگام زایمان را هم نباید نادیده گرفت.

چه عواملی روی هزینه تنگ کردن واژن با لیزر تأثیر می گذارند؟

عوامل مختلفی روی هزینه تنگ کردن واژن با لیزر تأثیر می‌گذارند. اولین عاملی که می‌توان نام برد مربوط به منطقه جغرافیایی است. هر منطقه‌ای معمولاً هزینه متفاوتی را برآورد می‌کند. در این بین، تخصص پزشک را هم نباید نادیده گرفت؛ چراکه میزان تخصص پزشک روی کیفیت کار قطعاً تأثیر واضحی می‌گذارد و هرچقدر پرشک ماهرترباشد، بدون شک هزینه بالاتری را باید بپردازید.

تجهیزات پزشکی هم جزء عوامل مؤثر به شمار می‌آیند و طبیعتاً هرچقدر پزشک از تجهیزات پیشرفته‌تری استفاده کند، طبعاً هزینه هم افزایش خواهد یافت. زمان و مدت عمل هم چیزی نیست که بتوان آن را فراموش کرد که مدت زمان عمل تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به جراحی باز بسیار کمتر است.

نوع تکنولوژی به کار رفته را هم فراموش نکنید که در حال حاضر لیزر مونالیزا تاچ بسیار مورد توجه قرار گرفته است و یکی از روش‌های غیر جراحی به شمار می‌آید که برای تنگ کردن واژن بسیار گزینه ایده آلی است.

 

عمل تنگی واژن با لیزر

 

تنگ کردن واژن با لیزر چه مزایایی دارد؟

تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به جراحی باز هزینه مقرون به صرفه‌تری دارد و در مدت زمان کمتری هم انجام می‌شود، در صورتی که جراحی باز به تجهیزات پزشکی و مدت زمان بیشتری هم نیاز دارد. معمولاً برای استفاده تکنیک لیزر می‌توان از بیهوشی موضعی استفاده کرد، در صورتی که در جراحی باز بیمار باید کاملاً بیهوش شود؛ همچنین تنگ کردن واژن از طریق لیزر به گونه‌ای است که فرد می‌تواند بعد از گذشت چند روز به کار و فعالیت روزمره خود بازگردد.

خطر مهمی همچون عفونت و خونریزی هم در روشی مانند لیزر بسیار کمتر از جراحی بیمار را تهدید می‌کند. به همین دلیل، امروزه لیزر نسبت به جراحی بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد.

بهترین دکتر برای تنگ کردن واژن با لیزر

همان‌طور که گفته شد تنگ کردن واژن با لیزر با توجه به دلایلی که باعث گشاد شدن واژن می‌شود، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این میان، هزینه لیزر با در نظر گرفتن عواملی که گفته شد، باعث می‌شود تا شما هوشمندانه بتوانید هزینه این روش درمانی را برآورد کنید.

معمولاً در طی جلسات مشاوره با پزشک به صورت دقیق در مورد هزینه با شما صحبت خواهد شد. برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را با معقولانه‌ترین هزینه به دست آورید، ما به شما دکتر عرفانه سلیمی جراح زیبایی ناحیه ژنیتال را در مرکز تخصصی عمل‌های زیبایی واژن معرفی می‌کنیم.

دکتر عرفانه سلیمی

دکتر عرفانه سلیمی، جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی – جراح زیبایی ناحیه ژنیتال

آدرس مطب: تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، خیابان رحمانی ۱۸۸ شرقی، ساختمان ۱۰۷ طبقه دوم
ساعت های حضور در مطب: روزهای زوج ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰ | یکشنبه ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *