عمل لابیاپلاستی با لیزر

کاربرد لیزر مونالیزا تاچ
آنچه در این مقاله می خوانید

لابیاپلاستی با لیزر به کم کردن اندازه لابیا مینور کمک می‌کند. پوست اضافی در قسمت مجرای ادرار و واژن باعث پیچ خوردگی می‌شود و همین امر فعالیت‌های روزمره، جنسی و ورزشی بانوان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

عمل لابیاپلاستی برای بهبود ظاهر لابیا امروزه مورد توجه قرار گرفته است. ۳ روش برای انجام عمل لابیاپلاستی وجود دارد ولی لابیاپلاستی با استفاده از روش لیزر بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد.

 

دکتر عرفانه سلیمی

دکتر عرفانه سلیمی، جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی – جراح زیبایی ناحیه ژنیتال

آدرس مطب: تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، خیابان رحمانی ۱۸۸ شرقی، ساختمان ۱۰۷ طبقه دوم
ساعت های حضور در مطب: روزهای زوج ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰ | یکشنبه ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰

 

عمل لابیاپلاستی چند روش دارد؟

 

عمل لابیاپلاستی با ۳ روش قابل انجام است. اولین روش تکنیک تریم نام دارد. دراین روش، جراح لبه‌های مینور که کلاپ شده است را برش می‌دهد و سپس از نخ قابل جذب برای بخیه محل استفاده می‌کند. حدوداً ۳۵ الی ۴۵ دقیقه برای انجام این عمل زمان لازم است.

روش بعدی به وج تکنیک معروف است. جراح لابیا مینور را به صورت “V” برش می‌دهد و با استفاده از نخ قابل جذب لبه‌ها را به یکدیگر نزدیک و بخیه می‌زند. ۲ روش گفته شده تا زمانی که روش سوم به روی کار نیامده بود، مورد استقبال قرار گرفته بودند، ولی امروزه لیزر جایگاه ویژه‌ای را از آن خود کرده است.

جراح با استفاده از لیزر بافت لابیا را برش داده و در حین برش دادن، خون هم منعقد می‌شود و اینچنین است که کمترین میزان خونریزی را در لابیاپلاستی با لیزر می‌توان انتظار داشت.

لابیاپلاستی با این روش، به بخیه هم نیازی ندارد و این مهم‌ترین مزیت به شمار می‌آید. نکته مهم دیگر این است که با استفاده از بی‌حسی موضعی و به صورت سرپایی می‌توان این عمل را به این روش انجام داد.

 

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی با لیزر

بعد از انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر تا ۲۴ ساعت اول استفاده از کمپرس سرد و سپس استفاده از کمپرس گرم را باید مدنظر قرار داد. محل جراحی باید عاری از هرگونه رطوبت باشد تا عفونت به وجود نیاید. معمولاً در روزهای نخستین بعد از عمل، نشستن‌های طولانی مدت را باید ممنوع در نظر گرفت.

به هیچ عنوان نباید از لباس‌های تنگ استفاده شود و همچنین داروهایی که پزشک تجویز کرده است را باید به موقع مصرف کرد. مصرف دخانیات و نوشیدن الکل در ماه‌های اول بعد از عمل کاملاً ممنوع هستند.

برای بهبود هرچه بهتر و سریع‌تر محل، استفاده از سبزیجات و میوه‌های تازه که دارای ویتامین‌های نظیر C-E هستند را نباید نادیده گرفت. ۱ ماه زمان لازم است تا رابطه جنسی برقرار نشود و همچنین از رفتن به استخر هم خودداری شود.

 

 

بهترین دکتر برای عمل لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر به دانش و مهارت بسیار بالایی نیاز دارد. به همین دلیل، شما برای اینکه با نتیجه قابل قبولی در پایان کار روبرو شوید، بهتر است به دکتر عرفانه سلیمی جراح و متخصص زنان در تهرانپارس مراجعه کنید. دکتر عرفانه سلیمی با ارائه خدمات تخصصی زنان، شما را بابت تخصص و دانشی که در اختیار دارد، مطمئن می‌کند.

عمل لابیاپلاستی جزء عمل‌های زیبایی و درمانی بسیار حساس است و به همین دلیل، قبل از برآورد هزینه باید مهارت و دانش جراح را مورد بررسی قرار داد. به همین دلیل، شما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ما در این سایت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *