بهترین متخصص زنان در تهرانپارس

دکتر عرفانه سلیمی
آنچه در این مقاله می خوانید

متخصص زنان یکی از مهم‌ترین حوزه‌های شغل پزشکی را به خود اختصاص می‌دهد. ناگفته نماند که امروزه بانوان با اهمیت مراجعه به متخصصین در این حوزه آشنا هستند؛ ولی به هر حال، به خاطر ضرورت هر چه بیشتر بهتر است به این موضوع پرداخته شود، متخصصین در این حوزه یعنی زنان و زایمان چه ویژگی‌هایی دارند و چه خدماتی را ارائه می‌دهند. برای آشنایی بیشتر با این موضوع، در ادامه همراه ما باشید.

 

دکتر عرفانه سلیمی

دکتر عرفانه سلیمی، جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی – جراح زیبایی ناحیه ژنیتال

آدرس مطب: تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، خیابان رحمانی ۱۸۸ شرقی، ساختمان ۱۰۷ طبقه دوم
ساعت های حضور در مطب: روزهای زوج ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰ | یکشنبه ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰

 

اهمیت مراجعه به متخصص زنان

اهمیت مراجعه به متخصص زنان را نباید کم در نظر گرفت؛ چرا که معاینات سالانه می‌تواند به حفظ سلامتی زنان بسیار کمک کند. معمولاً با افزایش سن بسیاری از بانوان با افزایش عفونت‌ها و بیماری‌ها روبرو می‌شوند و به همین دلیل، توصیه شده است که هر ۶ ماه یک‌بار بانوان عزیز به پزشک زنان مراجعه کرده و آزمایش‌های لازم را انجام دهند.

 بانوان عزیز نباید این نکته را از خاطر ببرند که پیشگیری بهتر از درمان است. به عنوان مثال برای جلوگیری از بیماری‌هایی نظیر سرطان دهانه رحم و تخمدان قطعاً مراجعه به متخصص در این حوزه را نباید دست کم گرفت؛ به هیچ عنوان، نقش مهم متخصص زنان را در سلامتی بانوان نباید نادیده گرفت.

 متأسفانه برخی از بانوان تصور می‌کنند که تنها در هنگام بارداری باید به متخصص ماهری زنان مراجعه کنند، در صورتی که این چنین نیست و در هر سن و سالی و در هر شرایطی، نباید نقش متخصصین زنان را نادیده گرفت. طبق تحقیقاتی که در آمریکا صورت گرفته است، بعد از ۱۳ سالگی دختران جوان باید به متخصص مراجعه کنند تا قادر باشند از بیماری‌های احتمالی جلوگیری به عمل آورند و به رسیدگی بهداشت باروری خود هم توجه بیشتری نشان دهند.

 

فیلم عمل سزارین دو قلوها توسط دکتر عرفانه سلیمی

 

 

 

معرفی ویژگی های متخصص زنان در تهرانپارس

چنانچه بخواهیم به ویژگی‌های متخصص زنان اشاره‌ای داشته باشیم، می‌توان گفت ارائه خدمات وسیع، گسترده و کامل اولین ویژگی به شمار می‌آیند؛ یعنی اینکه بتواند با پیشرفت تکنولوژی خدمات قابل قبول و بروزتری را ارائه دهد؛ همچنین متخصص در این حوزه باید دوره‌های فوق تخصص و دکترا را گذرانده باشد و با مهارت و توانمندی هرچه بیشتر، خدمات خود را ارائه دهد.

 قدرت تشخیص درست دیگر از ویژگی‌هایی است که می‌توان برای متخصصین در این حوزه در نظر گرفت؛ چرا که متخصص باید تشخیص به موقع و صحیحی داشته باشد تا از روند بیماری جلوگیری به عمل آورده و به کنترل آن بپردازد. ارائه خدمات به صورت آنلاین هم از جمله دیگر ویژگی‌ها به شمار می‌آید که به هر حال امروزه با پیشرفت تکنولوژی، مردم به مراتب استقبال بیشتری از خدمات آنلاین دارند. ارتباط خوب و قابل قبول با مراجعه کننده را هم نباید نادیده گرفت. اگر به هر دلیلی متخصص در این حوزه قادر نباشد، ارتباط خوبی با مراجعه کننده خود برقرار کند، قطعاً در کوتاه مدت در کار و فعالیت خود با شکست مواجه خواهد شد.

 

خدمات متخصص زنان

متخصص زنان خدمات خود را برای درمان اختلالات سیستم تولید مثل، سرطان‌های مربوط به زنان و زایمان ارائه می‌دهد. بهتر است بدانید که تست‌های لگنی، تست پاپ اسمیر، آزمایش سرطان، مشاوره در مورد سکس و دوره حاملگی، درمان نازایی و… همگی را باید جزء خدمات این متخصص در نظر گرفت. معمولاً در تست‌های لنگی اندام تولید مثل زنان به صورت فیزیکی و تصویری معاینه می‌شوند و عمدتاً متخصص به معاینه دهانه رحم، تخمدان‌ها، واژن و فرج می‌پردازد. لابیاپلاستی، درمان شلی و افتادگی و گشادی واژن، روشن‌سازی پوست ناحیه ژنیتال و درمان زگیل تناسلی را هم از دیگر خدمات متخصص در حوزه زنان و زایمان باید در نظر گرفت.

 

دکتر عرفانه سلیمی متخصص زنان در تهرانپارس

دکتر عرفانه سلیمی، جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی و جراح زیبایی ناحیه ژنیتال است که به خاطر مهارت و توانایی بالایی که در حوزه کاری خود دارد، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ۱۰ سال تجربه بالاخره کم نیست، به گونه‌ای که امروزه همین تجربه توانسته به تشخیص به موقع بسیاری از بیماری‌های زنان کمک کند. ناگفته نماند که در طی ۱۰ سال تجربه، دکتر سلیمی با بیش از ۱۰۰۰ عمل موفق روبرو شده است. چنانچه به مشاوره خاصی در این زمینه نیاز دارید، با مشاورین سایت در ارتباط باشید.

دکتر عرفانه سلیمی

دکتر عرفانه سلیمی، جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی – جراح زیبایی ناحیه ژنیتال

آدرس مطب: تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، خیابان رحمانی ۱۸۸ شرقی، ساختمان ۱۰۷ طبقه دوم
ساعت های حضور در مطب: روزهای زوج ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰ | یکشنبه ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *